Телешкола "Ліцеїст"
Інноваційний проект "Телешкола "Ліцеїст"

З 2011р. в закладі діє спільний телевізійний проект "Телешкола "Ліцеїст"*. Проект не має аналогів в Україні, оскільки, вийшовши за межі шкільного телебачення, виконує найголовнішу функцію - максимально розкриває творчий потенціал учасників, сприяє профільній спеціалізації учнів, створює інтерактивне віртуальне середовище, у якому формуються думки, погляди, переконання.

токшоу ліцеїст, лого ток-шоу ліцеїст

Вихованці мають можливість отримати не лише теоретичний курс "Телерадіожурналістика", а й набути практичних навичок роботи над створенням телевізійних програм як універсального способу , розвитку творчих та дослідницьких здібностей учнів.

на ток-шоу Ліцеїст

І-ІІ сезони ток- шоу «Ліцеїст»

Тематика першого сезону телепроекту була - "Сучасний світ і ми: вибір професії". У другому сезоні була обрана тема для ток-шоу - "Молодь "On - line".

Ведучий ток-шоу "Ліцеїст" першого та другого сезонів - Микола Буга, ліцеїст економічного відділення закладу.

Ведучий ток-шоу

ІІІ-ІV сезони ток-шою «Ліцеїст»

Телеведучою програми "Ліцеїст" у 2013 році стала учениця 10-ЛЮ класу Гисева Аліна, ліцеїстка юридичного відділення закладу.

Телеведуча програми

Загальною темою для обговорення третього сезону ток-шоу "Ліцеїст" - "Дорога, яку ми обираємо".

У четвертому сезоні телешколи "Ліцеїст" основною темою було обрано "Я - Українець".

Ток - шоу "Ліцеїст" поповнилось новими рубриками: "Лідер", "Я - Українець", "Допоможи воїну", "Я хочу жити в світі…". Для рубрики "Лідер" запрошуються учні міської організації спілки старшокласник "Лідер", які звітують про проведену роботу за певний період та діляться планами на майбутнє. Основною частиною ток-шоу є рубрика "Я - Українець", у якій ліцеїсти та експерти обговорюють актуальні питання сучасності.

допоможи воїнам

Рубрика "Допоможи воїну" з'явилася за потребою сьогодення. Власним прикладом ліцеїсти закликають усіх небайдужих до волонтерського руху. "Я хочу жити в світі…" - рубрика найменших учасників телешколи "Ліцеїст".

рубрика для малят телешколи
.

V cезон

У п'ятому сезоні нагальні проблеми сьогодення ми обговорювали з новою ведучею Адаліною Сисак, випускницею відділення комп'ютерного дизайну.
 телеведуча Адаліна Сисак

Шостий сезон у якості ведучих ток-шоу - Бровченко Ангеліна (медичне відділення ліцею) та Швець Вероніка (економічне відділення ліцею). Основна тема ток-шоу - "Я в суспільстві 2".

Швець Вероніка телеведуча програми   Бровченко Ангеліна телеведуча програми

Сьомий сезон ток-шоу «Ліцеїст» відзначився найбільшою кількістю прямих ефірів та новою рубрикою «З ліцейного життя». Ведучі ефірів - Вікторія Безвенюк та Софія Колісник , які піднімали гострі та суперечливі суспільні теми сьогодення.

Вікторія Безвенюк   Софія Колісник

Восьмий сезон ток-шоу «Ліцеїст» - 29 прямих ефірів. Нові формати, оновлені рубрики. Ведучі ефірів - Софія Колісник та Соня Головата.

Переглянути передачі та взяти участь в обговоренні можна за адресами:

//vitatv.com.ua/proekti/liceyist/

Телефон прямого ефіру 55-55-04

Під час канікул ток-шоу «Ліцеїст» не відпочиває. Долучайтеся!

* Нормативно-правовою базою для створення такого проекту став трьохсторонній договір про співробітництво між ОА "ВГТРК "Вінниччина" і департаментом освіти Вінницької міської ради з ініціативи Генерального директора ТРК "Вінниччина" Буги Лариси Олексіївни та директора закладу Сухомовського Олександра Григоровича, який був підписаний у грудні 2012р.

У листопаді 2013р. згідно з трьохстороннім договором між департаментом освіти Вінницької міської ради, ІТА "ВІТА", закладом "Навчально-виховний комплекс: загальноосвітня школа І-ІІ ступенів - ліцей №7 Вінницької міської ради" співпраця була поновлена на міському телеканалі ВІТА.

25.01.2017р. договір оновлено.

Куратори проекту:
Романова Ганна Олексіївна - заступник директора з науково-методичної роботи школи-ліцею №7, тел. 56 23 75, моб . +380688188070

Маргарита Сухомовськав ефірі новорічні вітання від наймолодших       таланти 7 ліцеюрубрика в ефірі питання зно