Враховуючи ускладнення епідемічної ситуації на території Вінницької міської територіальної громади, керуючись п. 2 ст. 19 Кодексу цивільного захисту України, ст. ЗО Закону України «Про забезпечення санітарного та епідемічного благополуччя населення» від 24.02.1994р., п. 11 «Положення про єдину державну систему цивільного захисту», затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 09.01.2014р. № 11, постановою Кабінету Міністрів України від 09.12.2020р. № 1236, (зі змінами), п. 3.1 та п. 4.3 «Положення про міську комісію з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій», затвердженого рішенням виконавчого комітету міської ради від 21.07.2016р. № 1700, міська комісія з питань техногенноекологічної безпеки та надзвичайних ситуацій, рішенням міської комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій, протокол № 7 від 19 лютого 2021 року

З 22.02.2021р. освітній процес здійснюватиметься за наступним сценарієм:

1-4 класи – освітній процес здійснюється у звичайному режимі в приміщенні закладу;

5-7 класи та І-ІV курс ліцею – освітній процес здійснюється з використанням технологій дистанційного навчання згідно з затвердженим розкладом навчальних занять на платформі «Моя школа».

Прийом відвідувачів адміністрацією закладу та прийом і видача документів секретаріатом здійснюється за попереднім електронним записом https://forms.gle/BSq2kkENxPTBPvBa8

Понеділок 9.00 – 13.00
Середа 13.00 – 16.00

Телешкола "Ліцеїст"
Інноваційний проект "Телешкола "Ліцеїст"

З 2011р. в закладі діє спільний телевізійний проект "Телешкола "Ліцеїст"*. Проект не має аналогів в Україні, оскільки, вийшовши за межі шкільного телебачення, виконує найголовнішу функцію - максимально розкриває творчий потенціал учасників, сприяє профільній спеціалізації учнів, створює інтерактивне віртуальне середовище, у якому формуються думки, погляди, переконання.

токшоу ліцеїст, лого ток-шоу ліцеїст

Вихованці мають можливість отримати не лише теоретичний курс "Телерадіожурналістика", а й набути практичних навичок роботи над створенням телевізійних програм як універсального способу , розвитку творчих та дослідницьких здібностей учнів.

на ток-шоу Ліцеїст

І-ІІ сезони ток- шоу «Ліцеїст»

Тематика першого сезону телепроекту була - "Сучасний світ і ми: вибір професії". У другому сезоні була обрана тема для ток-шоу - "Молодь "On - line".

Ведучий ток-шоу "Ліцеїст" першого та другого сезонів - Микола Буга, ліцеїст економічного відділення закладу.

Ведучий ток-шоу

ІІІ-ІV сезони ток-шою «Ліцеїст»

Телеведучою програми "Ліцеїст" у 2013 році стала учениця 10-ЛЮ класу Гисева Аліна, ліцеїстка юридичного відділення закладу.

Телеведуча програми

Загальною темою для обговорення третього сезону ток-шоу "Ліцеїст" - "Дорога, яку ми обираємо".

У четвертому сезоні телешколи "Ліцеїст" основною темою було обрано "Я - Українець".

Ток - шоу "Ліцеїст" поповнилось новими рубриками: "Лідер", "Я - Українець", "Допоможи воїну", "Я хочу жити в світі…". Для рубрики "Лідер" запрошуються учні міської організації спілки старшокласник "Лідер", які звітують про проведену роботу за певний період та діляться планами на майбутнє. Основною частиною ток-шоу є рубрика "Я - Українець", у якій ліцеїсти та експерти обговорюють актуальні питання сучасності.

допоможи воїнам

Рубрика "Допоможи воїну" з'явилася за потребою сьогодення. Власним прикладом ліцеїсти закликають усіх небайдужих до волонтерського руху. "Я хочу жити в світі…" - рубрика найменших учасників телешколи "Ліцеїст".

рубрика для малят телешколи
.

V cезон

У п'ятому сезоні нагальні проблеми сьогодення ми обговорювали з новою ведучею Адаліною Сисак, випускницею відділення комп'ютерного дизайну.
 телеведуча Адаліна Сисак

Шостий сезон у якості ведучих ток-шоу - Бровченко Ангеліна (медичне відділення ліцею) та Швець Вероніка (економічне відділення ліцею). Основна тема ток-шоу - "Я в суспільстві 2".

Швець Вероніка телеведуча програми   Бровченко Ангеліна телеведуча програми

Сьомий сезон ток-шоу «Ліцеїст» відзначився найбільшою кількістю прямих ефірів та новою рубрикою «З ліцейного життя». Ведучі ефірів - Вікторія Безвенюк та Софія Колісник , які піднімали гострі та суперечливі суспільні теми сьогодення.

Вікторія Безвенюк   Софія Колісник

Восьмий сезон ток-шоу «Ліцеїст» - 29 прямих ефірів. Нові формати, оновлені рубрики. Ведучі ефірів - Софія Колісник та Соня Головата.

Переглянути передачі та взяти участь в обговоренні можна за адресами:

//vitatv.com.ua/proekti/liceyist/

Телефон прямого ефіру 55-55-04

Під час канікул ток-шоу «Ліцеїст» не відпочиває. Долучайтеся!

* Нормативно-правовою базою для створення такого проекту став трьохсторонній договір про співробітництво між ОА "ВГТРК "Вінниччина" і департаментом освіти Вінницької міської ради з ініціативи Генерального директора ТРК "Вінниччина" Буги Лариси Олексіївни та директора закладу Сухомовського Олександра Григоровича, який був підписаний у грудні 2012р.

У листопаді 2013р. згідно з трьохстороннім договором між департаментом освіти Вінницької міської ради, ІТА "ВІТА", закладом "Навчально-виховний комплекс: загальноосвітня школа І-ІІ ступенів - ліцей №7 Вінницької міської ради" співпраця була поновлена на міському телеканалі ВІТА.

25.01.2017р. договір оновлено.

Куратори проекту:
Романова Ганна Олексіївна - заступник директора з науково-методичної роботи школи-ліцею №7, тел. 56 23 75, моб . +380688188070

Маргарита Сухомовськав ефірі новорічні вітання від наймолодших       таланти 7 ліцеюрубрика в ефірі питання зно