Німеччина у валізі

Нещодавно в нашій школі пройшла інтерактивна виставка "Німеччина у валізі".В ігровій і гумористичній формі розповідає виставка про Німеччину та німецьку мову.

В Україні валізи здійснили подорож усіма PASCH-школами-партнерами Гете-Інституту. У 2014 році вони побували вОдесі, Харкові, Сумах, Черкасах, Рівному, Вінниці та Хмельницькому. Щоб зрозуміти зміст виставки, необов’язково володіти німецькою, оскільки увесь її матеріал представлений одночасно двома мовами. Виставки присвячена також можливостям, які відкриває знання німецької мови. «Німецька простіша, аніж ти думаєш» - до цього висновку приводять валізи «Deutschland im Koffer“ своїх гостей. Крім учнів нашої школи виставку відвідали учні школи №4 та учні приватної гімназії «Дельфін». Кожен з них відкрив для себе багато нового та цікавого та отримав задоволення від можливості інтерактивно вивчати іноземну мову.

Дата: 2014-12-11 07:35:58