Проект Гете-Інституту «EinBlick»

Нещодавно закінчився німецький проект «EinBlick», який тривав протягом вересня 2012 року на території бази відпочинку в с.Лазурне на березі Чорного моря.

Для 20 учнів із 15 українських шкіл-партнерів це був не тільки воркшоп про те, як потрібно знімати відеофільми, а й відпочинок.

Учасниками проекту стали і троє учнів школи-ліцею № 7: Романова Маргарита (11-Е), Човган Ірина (10-М) та Козак Андрій (10-Е).

Щасливих сім днів, проведених біля моря, були не зовсім схожі на навчання, але все ж таки старшокласники отримали чудові знання від професійних режисерів з Німеччини щодо використання техніки під час зйомки фільмів та покращили свої знання німецької мови.

Учасників розділили на дві групи. Кожна група відзняла власний фільм: «Україна» та «Нова країна - нове життя».

Докладніше про проект можна дізнатися за електронною адресою: //blog.pasch-net.de/einblick/archives/31-Meer-Blick.html

Дата: 2012-10-08 19:37:51