З 09.11.2020р. освітній процес в закладі здійснюватиметься за таким планом:
1-4 класи навчаються в звичайному режимі;
5-7 класи та ліцей (8-11 класи) - дистанційно на платформі «Моя школа» (посилання на сайт: https://app.moiashkola.ua), за діючим розкладом.
Уроки проводяться в синхронному та асинхронному режимі.

Інформація про підручники

педради комунального закладу «Навчально-виховний комплекс:

загальноосвітня школа І-ІІ ступенів - ліцей №7

Вінницької міської ради»

від 12 лютого 2018 року

Присутні: директор закладу; заступники директора з навчально-виховної роботи; вчителі.

Всього: 67 чол.

Порядок денний:

1. Про вибір та замовлення підручників для учнів 5 класу та педагогічних працівників закладів загальної середньої освіти.

Рішення попередньої педради виконано

Слухали:

Заєць Н.Г., завідуюча бібліотекою закладу про вибір та замовлення підручників для учнів п’ятого класу та педагогічних працівників закладів загальної середньої освіти.

Ухвалили:

Вибір та замовлення підручників для учнів 5-го класу та педагогічних працівників закладів загальної середньої освіти.

Голова педради закладу О. Г. Сухомовський
  Секретар С. Л. Іванович