Семінар-практикум

22 лютого на базі нашого закладу проводився міський семінар-практикум для молодих класних керівників у рамках роботи Школи молодого класного керівника. Тема, яку обговорювали молоді педагоги - «Особливості роботи з дітьми, що мають поведінкові порушення». З вітальним словом до учасників семінару звернулась методист з виховної роботи ММК Побережна І.В.. Голова МО класних керівників закладу Яковенко Т.М. підготувала та провела вправи інтерактивних форм роботи для молодих класних керівників, а методист центру практичної психології та соціальної роботи ММК Воловодівська Ж.О. ознайомила присутніх з питаннями психології емоційно-негативного стану в роботі з дітьми з поведінковими порушеннями. У практичній частині заходу гості переглянули тематичний захід «Герої усіх часів» до Дня пам'яті Героїв Небесної Сотні, який підготував 9 МЮ класний керівник Зубик О.М..

Дата: 2018-02-23 21:55:36