Літня академія Гете-Інституту

Цього літа три учениці ліцею Баранова Анастасія (10-М), Савчук Анастасія (10-ЮК) та ЧеревкоАнастасія (9-М) стали одними із 30 учасників щорічної академії Гете-Інституту "Sommerakademie MINT», котра проходила під час літніх канікул у Києві. Двотижневий курс базувався на вивченні та поглибленні знань з природничих та технічних наук: біології, математики, фізики та інформатики. Викладання проводилося німецькою мовою, що стало чудовою можливістю для учнів удосконалити мовні навички. Окрім того, викладачі з Німеччини проводили уроки за допомогою інтерактивних методів навчання. Учасники експериментували, досліджували, дискутували. Це було яскраво та незабутньо!

Бажаємо нашим юним академікам нових звершень!

Дата: 2017-09-08 22:40:38