Енергоефективні школи: нова генерація

В рамках Проекту "Енергоефективні школи: нова генерація" в Вінниці 2-3 квітня пройшла зустріч міжрегіональних класів Дніпра - Вінниці- Києва- Новодонецька- Бурштину.

В програмі заходів були квести,екскурсія містом, лекції,тренінги з енергоефективності, брейн-ринг для відповідальних власників житла та лідерів енергоефективності.

Команда, до складу якої входили учні 9-Е класу нашого закладу Томащук Михайло, Сметанюк Володя, Пілецький Михайло, Коба Богдан, стала переможцем брейн-рингу і отримала вимпел лідера енергоефективності.

Дата: 2019-04-07 22:57:52