Відповідно до рішення педагогічної ради від 12.03.2021р. № 19 освітній процес відновлюється з 16.03.2021р. з використанням дистанційних технологій.

Початкова школа здійснює освітній процес з використанням платформ Zoom, Meet.

5—7 класи та ліцей здійснюють освітній процес на платформі «Моя школа».

Прийом відвідувачів адміністрацією закладу та прийом і видача документів секретаріатом здійснюється за попереднім електронним записом https://forms.gle/BSq2kkENxPTBPvBa8

Понеділок 9.00 – 13.00
Середа 13.00 – 16.00

Енергоефективні школи: нова генерація

В рамках Проекту "Енергоефективні школи: нова генерація" в Вінниці 2-3 квітня пройшла зустріч міжрегіональних класів Дніпра - Вінниці- Києва- Новодонецька- Бурштину.

В програмі заходів були квести,екскурсія містом, лекції,тренінги з енергоефективності, брейн-ринг для відповідальних власників житла та лідерів енергоефективності.

Команда, до складу якої входили учні 9-Е класу нашого закладу Томащук Михайло, Сметанюк Володя, Пілецький Михайло, Коба Богдан, стала переможцем брейн-рингу і отримала вимпел лідера енергоефективності.

Дата: 2019-04-07 22:57:52