ЗУСТРІЧ КУРАТОРІВ ПРОЕКТУ “ШКОЛИ: ПАРТНЕРИ МАЙБУТНЬОГО”

Цьогорічна зустріч кураторів проекту "ШКОЛИ: ПАРТНЕРИ МАЙБУТНЬОГО" відбулась на освітній виставці didacta в м. Кельні 18.02-22.02.19. Виставку didacta в м. Кельні (19.02.- 23.02.2019) відвідали близько 100 000 освітян. На виставці були представлені 915 навчальних закладів та фірм із 55 країн. didacta є найбільшим у Європі освітнім ярмарком. Серед гостей були міністри освіти федеральних земель, науковці, журналісти, учителі та батьки. Проблеми дошкільної, шкільної та професійної освіти розглядались на форумах, воркшопах та семінарах. Головна тема освітньої виставки didacta - використання цифрових технологій на уроках. Виставка надала можливість познайомитись з різними німецькими виданнями та замовити новинки навчальної літератури. Зустріч з редакцією журналу "LINGO" ще раз показала важливість тем МІНТ (математика, інформатика, природничі науки, техніка) на уроці іноземної мови та дала новий імпульс для роботи з представленими посібниками.

Дата: 2019-03-16 23:14:53