Увага! 25 квітня 2024 р. з 11:00 до 13:00 на подвір'ї закладу відбуватиметься Благодійний великодній ярмарок. Запрошуємо усіх охочих придбати нашу продукцію!
Вітаємо нашу ученицю 6-І класу Величко Злату

Вітаємо нашу ученицю 6-І класу Величко Злату з перемогою в Міжнародних змаганнях з художньої гімнастики, які проходили у м.Тарту (Естонія)! 2 призових місця ІІ та ІІІ. Наша чемпіонка!!! Так тримати!!! Нових ПЕРЕМОГ!!!

Сьогодні гімнастки 2014, 2013, 2012, 2011, 2010, 2009, 2008 років народження виступили з першими видом кожна у своїй віковій категорії. На сьогодні найкраще справилась з хвилюванням Злата Величко (на фото). Бажаємо завтра дівчатам опанувати 2-й вид та позмагатися в фіналах! Окремо хочеться відзначити надзвичайні костюми нашої команди - стилізовані в українському народному стилі. Але найбільше вражає те, що команди Грузії🇬🇪, США, Естонії, Литви, !!Кореї , Тайваню тощо виступали під пісні українських виконавців. Грузинська команда виходила з нашими прапорами в руках, разом зі своїми. На турнір приїхали гімнастки з 40 країн світу, майже з усіх континентів, і такої солідарності і підтримки жодна країна не мала ніколи! Весь світ з нами. Дякуємо. Ми це пам'ятатимемо завжди!

Парегляньте новину в ФЕЙСБУК
Дата: 2023-03-04 21:40:10