з 11.05.2021р. відновлюється освітній процес в закладі для 5-7 класів та I-IV курсів ліцею.

Здобувачі освіти відвідують заклад на 100%

Cемінар «Міжнародні сертифікати з німецької мови для школярів»

27.09.2013р. у закладі відбувся семінар для вчителів німецької мови міста «Міжнародні сертифікати з німецької мови для школярів». Заклад є партнером Гете-Інституту з 2008 року, тому викладачі німецької мови виступили мультиплікаторами для інших вчителів міста. Вони передавали свій досвід із проведення іспитів «Fit in Deutsch 1» та «Fit in Deutsch 2».

Трьохгодинний семінар мав форму інформаційного заходу із практичними елементами підготовки до міжнародних іспитів. Модератором семінару виступила вчитель німецької мови закладу Носик О.Г.

У семінарі брали участь доцент кафедри іноземних мов Вінницького педагогічного університету, керівник курсів Гете-Інституту у м.Вінниця Вишивана Н.В., методист відділу іноземних мов ВОІПОПП Фурман Л.І., методист ММК Пелішенко Г.Ф.

Дата: 2013-10-01 10:30:02