Психологічна служба

Практичний психолог закладу

Рудакова Юлія Володимирівна
Соціальний педагог закладу

Графік роботи соціально-психологічної служби:
Понеділок-п'ятниця з 9:00 до 17:00
Вівторок з 8:00 до 16:00

Основною метою соціально-психологічної служби є психологічне забезпечення та підвищення ефективності педагогічного процесу, захист психологічного здоров'я і соціального благополуччя усіх його учасників.

Соціально-психологічна служба закладу працює за такими напрямами діяльності:
   1. Психодіагностична робота
   2. Консультативна робота
   3. Корекційно-відновлювальна та розвивальна робота
   4. Психологічна просвіта
   5. Організаційно-методична робота
   6. Зв'язки з громадськістю.

ШКІЛЬНІ ОМБУДСМЕНИ НА ЗАХИСТІ

Проблема цькування у школах останнім часом є однією серед найактуальніших в українській освіті. За даними дослідників, 7 з 10 дітей в Україні стикалися з булінгом в тих чи інших проявах (були жертвою або свідком цього ганебного явища).
Саме тому з 16 до 20 вересня в рамках Всеукраїнського тижденя з протидії булінгу у закладі був проведений тижневик «СТОП: булінг»
Учні 7-10 класів переглянули відеолекторій розібрали, що таке булінг, яка за нього передбачена відповідальність, чим відрізняється звичайний конфлікт від булінгу та як захистити себе та оточуючих від цькування. Шкільні омбудсмени провели інформаційні 10-хв. «Кібербулінг - захиститися можливо!», «Безпека дітей в Інтернеті: секстинг та грумінг»

Виклик сучасності - ТОРГІВЛЯ людьми в Україні

Небезпека для дітей в Інтернет-просторі