Психологічна служба

Заступ Наталія Анатоліївна
Соціальний педагог

Графік роботи соціально-психологічної служби:
Понеділок-п'ятниця з 8:00 до 16:00

Основною метою соціально-психологічної служби є психологічне забезпечення та підвищення ефективності педагогічного процесу, захист психологічного здоров'я і соціального благополуччя усіх його учасників.

Соціально-психологічна служба закладу працює за такими напрямами діяльності:
   1. Психодіагностична робота
   2. Консультативна робота
   3. Корекційно-відновлювальна та розвивальна робота
   4. Психологічна просвіта
   5. Організаційно-методична робота
   6. Зв'язки з громадськістю.

Психологічні особливості оцінювання знань, умінь і навичок учнів

Психологічні рекомендації педагогам. «Як уникнути погіршення психологічного стану та «емоційного вигорання» в умовах карантину»

Рекомендації батькам. Встановлення розпорядку дня з метою організації зайнятості членів родини

Рекомендації батькам. Як зберегти внутрішній спокій в родині

ШКІЛЬНІ ОМБУДСМЕНИ НА ЗАХИСТІ

Проблема цькування у школах останнім часом є однією серед найактуальніших в українській освіті. За даними дослідників, 7 з 10 дітей в Україні стикалися з булінгом в тих чи інших проявах (були жертвою або свідком цього ганебного явища).
Саме тому з 16 до 20 вересня в рамках Всеукраїнського тижденя з протидії булінгу у закладі був проведений тижневик «СТОП: булінг»
Учні 7-10 класів переглянули відеолекторій розібрали, що таке булінг, яка за нього передбачена відповідальність, чим відрізняється звичайний конфлікт від булінгу та як захистити себе та оточуючих від цькування. Шкільні омбудсмени провели інформаційні 10-хв. «Кібербулінг - захиститися можливо!», «Безпека дітей в Інтернеті: секстинг та грумінг»

Виклик сучасності - ТОРГІВЛЯ людьми в Україні

Небезпека для дітей в Інтернет-просторі