Психологічна служба

Практичний психолог закладу

Макарян Діана Сергіївна

Соціальний педагог закладу

Графік роботи соціально-психологічної служби:
Понеділок-п'ятниця з 9:00 до 17:00
Вівторок з 8:00 до 16:00

Основною метою соціально-психологічної служби є психологічне забезпечення та підвищення ефективності педагогічного процесу, захист психологічного здоров'я і соціального благополуччя усіх його учасників.

Соціально-психологічна служба закладу працює за такими напрямами діяльності:
   1. Психодіагностична робота
   2. Консультативна робота
   3. Корекційно-відновлювальна та розвивальна робота
   4. Психологічна просвіта
   5. Організаційно-методична робота
   6. Зв'язки з громадськістю.
Для підвищення рівня психолого-педагогічної обізнаності класних керівників, батьків психологічною службою систематично проводяться лекторії, семінари, тренінги з питань адаптації дітей до нових умов навчання, роботи з дітьми девіантної поведінки, з учнями "групи ризику", обдарованими дітьми.

За матеріалами соціальної паспортизації станом на 01.10.2017 року у закладі виявлені діти таких пільгових категорій:

Соціально-психологічною службою активно ведеться просвітницька діяльність: години спілкування, корекційно-відновлювальні заняття, відеолекторії.
Реалізуються програми:
  «Корисні звички»,
  «Цікаво про корисне»,
  «Дорослішай на здоров'я».

Активно залучаються до просвітницької діяльності учні-омбудсмени та учні-медіатори.

Щорічно учнями проводять опитування:
«Шкідливі звички», «Моє майбутнє - мій вибір», медіаційні кола «Цінностей», «Дружби», «Симпатій», «Здоров'я», брейн-ринг «У світі професій», тижневики соціально-психологічної підтримки.