Вінницькі школярі і студенти замахнулися на сонети Шекспіра

У рамках фестивалю «Shakespeare fest» учні вінницьких шкіл та студенти вінницьких вишів перекладали шекспірівські сонети, змагалися у літературному квесті, конкурсі ілюстрацій до творів Шекспіра та радували глядачів театральними постановками.

10-11 березня уВінницькому державному педагогічному університеті ім.М.Коцюбинського відбувся «Shakespearefest». Учні нашого ліцею Лебедкін Максим та Клапоущак Даша отримали сертифікат за театральну постановку трагедії «Ромео та Джульєтта». Черевко Анастасія отримала перемогу у конкурсі поетичного перекладу, а Олексій Юлія була неперевершеною у конкурсі ілюстрацій до творів Шекспіра. Достойно були оцінені художні роботи Шепелюк Христини, Новожилової Дар’ї, Безносюк Людмили, Кокушкіна Владислава та Могилевич Наталії. Команда «Семьлиц», яка брала участь у літературному квесті, посіла почесне 4-те місце (керівники команди: Зубик О. М. та Кліпінська Л.В.; координатор - Швець Дмитро, випускник закладу, студент ІV курсу ВДПУ).

Дата: 2016-03-22 14:11:00