Співпрацюємо з Гете-Інститутом

За сприянняГете-Інституту України з 2 по 4 червня в Києві проводився семінар з підвищення кваліфікації для вчителів наукових дисциплін біології, хімії, географії, інформатики, математики усіх РАСН-шкіл. Кількість учасників була обмежена до 15 осіб. Учителі мали можливість отримати базові знання з німецької мови на рівні початківця (рівень А1)

Мета цього заходу - довгостроковий розвиток двомовного викладання в українських школах у майбутньому.

Наш заклад у цьому семінарі представляла вчитель географії Білан Людмила Степанівна. « У період тривалої співпраці нашого ліцею з Гете- Інститутом, особливо в сфері екології, у мене часто виникали проблеми з перекладом. Тому участь у семінарі дала можливість відновити давно призабуті знання з німецької мови,ознайомитися зєвропейською методикою викладання, та й взагалі відчути себе сучасним вчителем.

У роботі семінару брали участь учителі - представники різних регіонів України - від Закарпаття до Донеччини. Тому було особливо приємно відчути спільність поглядів, єдність наших сердець».

Дата: 2015-06-23 12:08:55