«Ярмарок фахових сподівань»

Переможці шкільного конкурсу "Кращий навчально-методичний посібник 2013р." у рамках акції "Ярмарок фахових сподівань" загальноміського проекту "Ім'я в освіті міста"

• номінація - "Навчально-методичний посібник" - "Іменник. Лексико-граматичні вправи", автор О.Г. Носик. номінація - "Педагогічний менеджмент" - "Профільність підтверджена часом. Медичне відділення", автори О.Г.Сухомовський, Г.О.Романова, О.Д.Княгиницька.
  • номінація - "Авторські програми" - "Художньоестетичний розвиток особистості учня початкової школи шляхом використання українського історичного та народознавчого матеріалу" , автор І.Л.Мед (в рамках експерименту); "Геометрія кубу", автор С.П. Негода .
  • номінація - "Позакласна та виховна робота" - "Проектна діяльність в позакласній роботі з української мови та літератури", автори О.І. Марина, О.В.Маринич, В.В.Негода, В.М.Романович.
  • номінація - "Тестові завдання для розвитку та контролю навичок" - "Використання тестів на уроках географії", автор Л.Є.Батюк.
  • номінація - "Соціально-психологічний практикум" - "Усвідомлене батьківство. Конструктивні батьківські установки", автор С.В. Гончаренко .
  • номінація - "Люби та знай свій рідний край" - "Метод проектів у вихованій роботі. Проект "Південний Буг" - автор І.М.Джередовська.
  • номінація - "Електронний навчальний посібник" - "Електорнний збірник завдань для розвитку усного мовлення з англійської мови", автори Р.М.Кац, Н.Б.Радько.

Дата: 2013-04-02 13:27:55