«Лідер - 2011» - наш!

Ссилка на відео:

21 квітня 2011 року в обласному будинку культури учителя пройшов Обласний конкурс учнівського самоврядування "Лідер - 2011", присвячений 20-й річниці Незалежності України, що зібрав найактивніших представників учнівської молоді. У І-му турі конкурсу, який відбувався на рівні районів та міст Вінниччини, учасники готували один із проектів на запропоновані теми.

За результатами відбіркового (заочного) туру, журі визначило 6 лідерів, які й взяли участь в обласному етапі конкурсу.

Баталова Дар'я, учениця 10-Л класу, віце-президент шкільного парламенту, представляла не лише нашу школу, а й місто, підготувавши проект "Фірмовий стиль та імідж роботи лідера".

На розсуд журі було представлено 4 конкурси: візитка, презентація мобільного веб-сайту, присвяченого проекту, бліц-конкурс - двохвилинна промова на тему, обрану із кошика, "Моя країна - Україна" та виставка "Світ захоплень моєї родини". Баталова Дар'я здобула почесне І місце, і восени матиме змогу представляти Вінницьку область на Всеукраїнському конкурсі "Лідер року-2011".

Дата: 2011-05-10 11:41:29