Під час відвідування закладу необхідно дотримуватися основних правил санітарно-епідеміологічного захисту (наявність маски/респіратора, рукавички, зберігати дистанцію)


З 09.11.2020р. освітній процес в закладі здійснюватиметься за таким планом:
1-4 класи навчаються в звичайному режимі;
5-7 класи та ліцей (8-11 класи) - дистанційно на платформі «Моя школа» (посилання на сайт: https://app.moiashkola.ua), за діючим розкладом.
Уроки проводяться в синхронному та асинхронному режимі.


Рекомендації щодо організації роботи закладів загальної середньої освіти у 2020/2021

Розділи сайту
Архів новин
Новини
Політичний квест

Команда Кафедра політології та держуправління ДонНУ імені Василя Стуса провела для учнів Школа-Ліцей 7 м.Вінниці політичний квест «Твори свою політику». Протягом гри три учнівські команди пройшли 4 станції (уряд, парламент, ЗМІ та громадянське суспільство) та успішно відповіли на запропоновані завдання.

Учнівські команди за допомогою національних прапорів визначили назви законодавчих органів різних країн, ідентифікували закордонних політиків за допомогою важливих цитат та події, які з ними були пов'язані. Також, завдяки грі «політичний крокодил» відгадали вітчизняних політиків, розшифрували політичні карикатури та надали обґрунтовані коментарі щодо власної позиції та оцінки зображень.

За результатами проходження станцій та виконаних завдань 2 місце посіла «Команда Валєри». 1 місце поділили між собою команди «Лінгвісти» та «Мафія 7-го ліцею»

Вітаємо та бажаємо підкорювати надалі все вищі вершини!

 

 

 
 

Дата: 2018-03-26 00:06:42