З 09.11.2020р. освітній процес в закладі здійснюватиметься за таким планом:
1-4 класи навчаються в звичайному режимі;
5-7 класи та ліцей (8-11 класи) - дистанційно на платформі «Моя школа» (посилання на сайт: https://app.moiashkola.ua), за діючим розкладом.
Уроки проводяться в синхронному та асинхронному режимі.

Рух заради здоров'я

7 квітня 2017 року в ліцеї започатковано загальношкільний фестиваль "Рух заради здоров'я" з нагоди Всесвітнього дня здоров'я.
  На початку уроків фізичної культури вчителі проводили з учнями зарядку.
  Для учнів 1-4 класів під час перерв пройшов танцювальний флешмоб "Прокидайтеся усі - танцює ліцей №7!".
  Після 4 уроку вихованки Art Fusion dance studio, які є ліцеїстками І курсу школи-ліцею, для усіх бажаючих провели майстер-клас з хіп-хопу.
  А на великій перерві тренери з фітнес-клубу "АТОМ" провели міні-тренування з елементами кросфіту для учнів 5-6 та 10-11 класів.

Дата: 2017-04-07 23:13:21