"Посвята в ліцеїсти"

17 жовтня в залі драматичного театру ім. М.Садовського "голці не було де впасти" – тут відбулася щорічна традиційна посвята в ліцеїсти вихованців школи-ліцею №7.

Звання ліцеїста отримували учні 8-х та 10-х класів. Всього зараховано 250 школярів, які обрали профільне навчання.

Директор школи-ліцею №7 Олександр Сухомовський, переконаний, що ця подія в житті кожного підлітка дуже важлива, адже вибір майбутньої спеціалізації учні роблять самостійно.

Новоспечені ліцеїсти матимуть змогу навчатися у п’яти різних напрямках: медичному, лінгвістичному, юридичному, економічному та відділенні комп’ютерного дизайну.

Школа випускає успішних людей, адже горде звання ліцеїста не аби як підіймає самооцінку учня та дозволяє не боятися майбутніх життєвих перешкод.

Урочистості на честь посвяти проходять вже 20 років поспіль. Вихованцям ліцею вручили їх перші залікові книжки, дали корисні життєві настанови.

Не обійшлося без веселих «морських» танців та пісень, адже все свято проходило під морською символікою, якою прикрасили сцену: якорем та рятівним кругом.

Дата: 2011-12-05 19:30:26