ГО "ЛІЦЕЇСТ"

Громадська організація "Ліцеїст" є добровільним об'єднанням громадян, створеним 12 серпня 1997 року на основі єдності інтересів батьків учнів  комунального закладу "Вінницький ліцей №7 ім. Олександра Сухомовського" для спільної реалізації своїх прав та свобод, яка має за мету своєї діяльності всебічний розвиток особи, її культурного та духовного рівня.

Організація створена і діє за принципами рівноправності членів, самоврядування, добровільності, законності, гласності і є юридичною особою з моменту державної реєстрації за законодавством України та Конституції України, здійснює свою діяльність у відповідності до дійсного Статуту, керуючись Законом України("Про об'єднання громадян") та іншими актами законодавства,що регулюють діяльність громадських організацій.

Мета організації:

Всебічний розвиток людини, її культурного та духовного рівня.

Завдання організації:

1. піклування про культурне виховання молоді;

2. допомога комунальному закладу "Вінницький ліцей №7 ім. Олександра Сухомовського" у:

• створенні умов для здобуття учнями освіти понад державний освітній мінімум, а також здобуття загальної освіти на рівні державних стандартів;
  • здійсненні на цій основі інтелектуального, творчого, культурного потенціалу держави;
  • наданні учням можливості реалізації індивідуальних творчих потреб, забезпечення умов для оволодіння практичними уміннями і навичками у дослідно-експериментальній, конструкторській діяльності;
  • пошуку й відбору талановитої молоді;
  • оновленні змісту освіти, розробці й апробації нових педагогічних технологій, методів, форм навчання і виховання;
  • залученні до виконання цих завдань професорсько - видкладацького складу ВУЗів, працівників різних відомств, установ;
  • вирішенні питань матеріального стимулювання учнів, працівників із власних коштів;
  • вирішенні питань з поліпшення матеріально - технологічної бази школи-ліцею з власних коштів.

Основні форми діяльності:

• створення клубів, гуртків за інтересами;
  • благодійні заходи;
  • допомога комунальному закладу "Вінницький ліцей №7 ім. Олександра Сухомовського" в організації освітнього процесу.

Членом організації можна стати на добровільних началах. Кількість членів, які виявили бажання вступити до Організації, не обмежується.

Членство ГО "Ліцеїст" може бути індивідуальним та колективним.

Членами організації можуть бути громадяни незалежно від національності, громадянства, статі,що визнають Статут та розподіляють інтереси Організації, а також регулярно сплачують членські внески.

В умовах інфляції розмір вступного та членського внесків може змінюватись виконавчим органом, але не частіше, ніж один раз на три місяці.

Два рази на рік (червень і вересень) у комунальному закладі "Вінницький ліцей №7 ім. Олександра Сухомовського" проходять конференції ГО "Ліцеїст", одним із питань порядку денного яких є звіт голови ГО про роботу за певний період та доцільність використання коштів.

Витрати по ГО "Ліцеїст" 2024 року (ET)

Витрати по ГО "Ліцеїст" 2023 року

Витрати по ГО "Ліцеїст" 2022 року