Міський конкурс цільових проектів учнівського врядування «Шкільна молодь міста в сучасному медіа просторі»

30 листопада 2011 року в актовій залі Палацу для дітей та юнацтва відбувся фінал міського конкурсу цільових проектів учнівського врядування «Шкільна молодь міста в сучасному медіа просторі».

У першому (теоретичному) турі на огляд журі було представлено структуру та короткий опис діяльності шкільного прес-центру (у вигляді відеопрезентації), а також підшивки газет "Дзеркало ліцею" та "Голос парламенту" за минулий навчальний рік.

За результатами оцінювання до ІІ (практичного) туру вийшли учнівські осередки п'яти шкіл: №3 (17,3 бали),№8 (18,8 б.), №18 (17,7 б.),ВТЛ (17,0 б.) та школи-ліцею №7 (19,8 б.)

У ІІ турі (фіналі) учнівський колектив ліцею захищав свій проект у той час, як представники редколегії "Дзеркало ліцею" разом з творчим куратором Мариною Оленою Іванівною перебували в Юнкорівському прес-турі у місті Києві.

Першим етапом фіналу був теоретичний захист, а другим – творчий.

На жаль, наш колектив не здобув перемогу, але був визнаний "Магістром газетної справи" членами журі.

Дата: 2011-12-05 20:28:06