"Перлини року - 2012"

15 березня 2012 року в рамках І туру конкурсу-огляду художньої самодіяльності «Перлини року-2012» учнівський та педагогічний колективи закладу презентували свій виступ у приміщенні ЗОШ №4.

У програмі виступу були представлені яскраві різножанрові номери, об’єднані цікавим сюжетним контекстом, які були високо оцінені журі. Найвищі бали отримав хореографічний колектив (керівник Школьна М.В.). Високими оцінками було відмічено виступ хорового колективу та оркестру (керівник Нартович Л.К.).

Не залишив нікого байдужим зразковий театр моди «ШАРМ» (керівник Бєлан І.М.) з колекцією «Біла казка».

Особливо урочисто прозвучав фінальний номер за участю вчительського ансамблю (керівник Вознюк Т.П.).

Члени журі висловили подяку усім учасникам заходу, відмітили високий рівень культури, професійної підготовки конкурсної програми.

Хоровий колектив з оркестром та театр моди «Шарм» запрошено до участі в обласному фестивалі учнівської та вчительської творчості «Проліски надії».

Дата: 2012-03-26 17:07:09