Свято краси і чарівності

Вчетверте 1 червня, у День захисту дітей, у Вінниці пройшов Дитячий фестиваль краси, талантів та моди «The best kids of Ukraine 2019» - Найкращі діти України.

19 талановитих дітей з Вінницької, Хмельницької та Київської областей, міст Вінниця, Біла Церква і Кам'янець-Подільський продемонстрували кваліфікованому журі свої таланти, вміння триматися на сцені, дефілювати у вбранні нової дитячої колекції від відомої дизайнерки Світлани Теренчук, а також - артистичні здібності.

Учасницями дитячого фестивалю були учениці нашого навчального закладу Павленко Іванна (5-А клас), яка отримала титул «Міс стиль» і Білоус Світлана (6-А клас) - «Міс Інтернет», переможниця Інтернет-голосування.

Дівчата переконані, що добро, краса і взаємопідтримка роблять наш світ ще прекраснішим.

Дата: 2019-06-11 23:11:24