Відповідно до рішення педагогічної ради від 12.03.2021р. № 19 освітній процес відновлюється з 16.03.2021р. з використанням дистанційних технологій.

Початкова школа здійснює освітній процес з використанням платформ Zoom, Meet.

5—7 класи та ліцей здійснюють освітній процес на платформі «Моя школа».

Прийом відвідувачів адміністрацією закладу та прийом і видача документів секретаріатом здійснюється за попереднім електронним записом https://forms.gle/BSq2kkENxPTBPvBa8

Понеділок 9.00 – 13.00
Середа 13.00 – 16.00

Свято краси і чарівності

Вчетверте 1 червня, у День захисту дітей, у Вінниці пройшов Дитячий фестиваль краси, талантів та моди «The best kids of Ukraine 2019» - Найкращі діти України.

19 талановитих дітей з Вінницької, Хмельницької та Київської областей, міст Вінниця, Біла Церква і Кам'янець-Подільський продемонстрували кваліфікованому журі свої таланти, вміння триматися на сцені, дефілювати у вбранні нової дитячої колекції від відомої дизайнерки Світлани Теренчук, а також - артистичні здібності.

Учасницями дитячого фестивалю були учениці нашого навчального закладу Павленко Іванна (5-А клас), яка отримала титул «Міс стиль» і Білоус Світлана (6-А клас) - «Міс Інтернет», переможниця Інтернет-голосування.

Дівчата переконані, що добро, краса і взаємопідтримка роблять наш світ ще прекраснішим.

Дата: 2019-06-11 23:11:24