Відповідно до рішення педагогічної ради від 12.03.2021р. № 19 освітній процес відновлюється з 16.03.2021р. з використанням дистанційних технологій.

Початкова школа здійснює освітній процес з використанням платформ Zoom, Meet.

5—7 класи та ліцей здійснюють освітній процес на платформі «Моя школа».

Прийом відвідувачів адміністрацією закладу та прийом і видача документів секретаріатом здійснюється за попереднім електронним записом https://forms.gle/BSq2kkENxPTBPvBa8

Понеділок 9.00 – 13.00
Середа 13.00 – 16.00


Рекомендації щодо організації роботи закладів загальної середньої освіти у 2020/2021

Розділи сайту
Архів новин
Новини
Турнір Юних Географів

 

З 30 жовтня по 2 листопада команда «Меридіан» у складі Людвіка Іллі, Бубновської Наталії, Кобзіної Олександри, Мельника Олександра, Коби Юлії під патронатом Білан Людмили Степанівни гідно представила Вінницю та наш синьоокий на ІХ Всеукраїнському турнірі юних географів у столиці Буковини м. Чернівці. Ми здобули друге місце серед інших здібних учнів-представників різних областей, які були зібрані в 22 команди. Ми посіли не просто друге місце, у нас другий результат по всій Україні!
Турнір пройшов незабутньо для кожного «меридіанина» й подарував багато яскравих вражень. Ми захопили суддів, можливо, своїми доповідями, енциклопедичними знаннями та ерудицією, а, можливо, своєю щирістю, бажанням перемогти та незламним командним духом.


За ці декілька днів турніру ми знайшли нових друзів з інших міст, з якими продовжуємо спілкуватись і зараз.
Ми раді, що були частиною цієї географічної сім'ї, не дивлячись на те, що для цього довелося пожертвувати канікулами.

Команда «Меридіан» 

 


Дата: 2013-11-06 21:48:38