Турнір Юних Географів

З 30 жовтня по 2 листопада команда «Меридіан» у складі Людвіка Іллі, Бубновської Наталії, Кобзіної Олександри, Мельника Олександра, Коби Юлії під патронатом Білан Людмили Степанівни гідно представила Вінницю та наш синьоокий на ІХ Всеукраїнському турнірі юних географів у столиці Буковини м. Чернівці. Ми здобули друге місце серед інших здібних учнів-представників різних областей, які були зібрані в 22 команди. Ми посіли не просто друге місце, у нас другий результат по всій Україні!
Турнір пройшов незабутньо для кожного «меридіанина» й подарував багато яскравих вражень. Ми захопили суддів, можливо, своїми доповідями, енциклопедичними знаннями та ерудицією, а, можливо, своєю щирістю, бажанням перемогти та незламним командним духом.

За ці декілька днів турніру ми знайшли нових друзів з інших міст, з якими продовжуємо спілкуватись і зараз.
Ми раді, що були частиною цієї географічної сім'ї, не дивлячись на те, що для цього довелося пожертвувати канікулами.

Команда «Меридіан»

Дата: 2013-11-06 21:48:38