День цивільного захисту в ліцеї

24 квітня у НВК "ЗШ І-ІІ ступенів-ліцей №7" проводився День цивільного захисту, з метою навчити дітей діяти зібрано та рішуче і не розгубитись у випадку виникнення надзвичайних ситуацій. Учні та педагогічний колектив школи удосконалили свої теоретичні знання та практичні навички щодо дій в умовах екстремальних ситуацій. Школярам було продемонстровано надання першої медичної допомоги у надзвичайних ситуаціях, в яких учні мали змогу на практиці відтворити запобіжні дії. Завершальним етапом була евакуація школи, де учні і вчителі продемонстрували організований та вчасний вихід зі школи на випадок надзвичайних ситуацій. День цивільного захисту було проведено цікаво та повчально. Усі переконались в тому, що отримані знання знадобляться у повсякденному житті.

Дата: 2018-05-01 22:32:41