Німецька об’єднує!

Учениця 10-ЛЮ класу Гисєва Аліна навчалась в липні цього року на мовних курсах Гете-Інституту в Госларі . Гослар – це невеличке місто в землі Нижня Саксонія(ФРН). Це місто музеїв, вищих навчальних закладів та історичних пам’яток.

На курсах Аліна покращила свої знання з німецької мови та змогла підготуватись та успішно скласти іспит рівня В1 з німецької мови. Окрім знань, учасники курсів отримали багато позитив-них емоцій, адже ніколи не сиділи на місці. Вчителі-вихователі цікаво організовували їх вільний час: тематичні вечірки, танці, співи, розважальні ігри, музеї, кіно, караоке , басейни, спортивні змагання та екскурсії чекали на них в Госларі , Вольфсбурзі, Брауншвайзі, в Геттингені та навіть в Берліні.

А найголовніше , що абсолютно різні люди з різних куточків світу знайшли один одного завдяки Гете-Інституту та німецькій мові.

Німецька об’єднує!

Дата: 2014-09-23 11:26:11