Життя триває

В рамках міжнародної співпраці із гімназією ім. О.Пушкіна (м.Каунас)
у грудні 2019 року учні 4-х класів взяли участь у конкурсі комп'ютерних презентацій на найкращу ілюстрацію до віршів О.С.Пушкіна про зиму. Для участі у конкурсі діти створили комп'ютерні малюнки (ілюстрації) до обраного ними вірша О.С.Пушкіна про зиму та описали свої відчуття та враження від прочитаних творів великого поета 19 століття.
Вітаємо переможців
І місце - Самохін Владислав (вч. Терновенко Н.Г.)
ІІ місце - Вознюк Олексій (вч. Ременяк Т.С.)
Учасники: Муханова Софія (вч. Терновенко Н.Г.)
Камінський Рослислав (вч. Рудь А.В.)

Дата: 2020-04-02 23:25:55