Школа резерву

Школа резерву керівних кадрів загальноосвітніх навчальних закладів Департаменту освіти Вінницької міської ради

Тема: «Основи фінансово-господарської діяльності діяльності ЗНЗ та забезпечення функціональної роботи установи».

Місце проведення: заклад «Навчально-виховний комплекс загальноосвітня школа- І-ІІ ступенів - ліцей №7 Вінницької міської ради».

Дата проведення: 04 грудня 2015рік.

Учасники: директор Департаменту освіти Вінницької міської ради Буняк В.В., завідуюча міським методичним кабінетом Москальчук Н.І., слухачі школи резерву керівного складу загальноосвітніх навчальних закладів міста.

Захід підготували та провели: директор закладу «Навчально-виховний комплекс загальноосвітня школа І-ІІ ступенів - ліцей №7 Вінницької міської ради» О.Г.Сухомовський, заступник директора з навчально-виховної роботи Л.І. Очеретнюк , заступник директора з науково-методичної роботи , слухач школи резерву керівного складу Г.О.Романова, вчитель вищої категорії, старший вчитель, слухач школи резерву І.М.Сороколіта, вчитель ІІ категорії, слухач школи резерву Л.П.Анжієвська.

Дата: 2015-12-11 01:36:34