Cемінар «Екзамени Гете-Інституту рівня В1 та В2»

27-28 листопада вчитель нашої школи Десятник Т.О. відвідала в Гете-Інституті м.Києва семінар «Екзамени Гете-Інституту рівня В1 та В2» („Die Prüfungen des Goethe-Instituts B1 und B2"). Референтом семінару була Наталка Кляйнерт, яка вже більше 15 років є незмінним співробітником та екзаменатором Гете-Інституту в Києві. Сертифікат рівня В1 є важливою передумовою для навчання в Німеччині, тому екзамен цього рівня став складнішим. Завдань побільшало, а час на їх виконання той же. Це зумовлено вимогами сучасності.
Хочa оновлений екзамен В1 має й певні переваги - всі чотири види мовленнєвої діяльності тепер можна складати окремо, впродовж року, як модулі і за кожен успішно складений модуль отримувати сертифікат. В разі невдачі перездавати потрібно не ввесь екзамен, а лише модуль, за який отримали мінімум балів. Ми бажаємо нашим учням наполегливості при підготовці до іспитів та отримання сертифікатів В1 та В2!!!

Дата: 2013-12-13 13:48:08