НАШ ЛІЦЕЙ увійшов в ТОП-200

Освітній ресурс «Освіта.ua» склав рейтинг навчальних закладів України за результатами ЗНО

КЗ "НВК: ЗШ І-ІІ ст. - ліцей №7 Вінницької міської ради" увійшов в ТОП-200 шкіл України за результатами ЗНО 2020 року під номером 121

У якості вихідних даних для укладання рейтингу загальноосвітніх навчальних закладів були використані результати ЗНО отриманні випускниками шкіл у 2020 році. Школи у таблиці ранжовані за рейтинговим балом, який розрахований на підставі середнього значення балів ЗНО, отриманих учасниками тестування з усіх предметів ЗНО та з урахуванням загальної кількості складених тестів випускниками кожної школи.

Дата: 2020-09-28 20:46:36