З 09.11.2020р. освітній процес в закладі здійснюватиметься за таким планом:
1-4 класи навчаються в звичайному режимі;
5-7 класи та ліцей (8-11 класи) - дистанційно на платформі «Моя школа» (посилання на сайт: https://app.moiashkola.ua), за діючим розкладом.
Уроки проводяться в синхронному та асинхронному режимі.

НАШ ЛІЦЕЙ увійшов в ТОП-200

Освітній ресурс «Освіта.ua» склав рейтинг навчальних закладів України за результатами ЗНО

КЗ "НВК: ЗШ І-ІІ ст. - ліцей №7 Вінницької міської ради" увійшов в ТОП-200 шкіл України за результатами ЗНО 2020 року під номером 121

У якості вихідних даних для укладання рейтингу загальноосвітніх навчальних закладів були використані результати ЗНО отриманні випускниками шкіл у 2020 році. Школи у таблиці ранжовані за рейтинговим балом, який розрахований на підставі середнього значення балів ЗНО, отриманих учасниками тестування з усіх предметів ЗНО та з урахуванням загальної кількості складених тестів випускниками кожної школи.

Дата: 2020-09-28 20:46:36