Місток на шляху до євроінтеграції
Міжнародний проект "Школи: партнери майбутнього" - місток на шляху до євроінтеграції.

Істотно зростає інтерес учнів до вивчення німецької мови. Змагання між учнями шкіл-партнерів, можливість самоосвіти, що надається на вебсторінках Гете-Інституту, поїздки на мовні курси до Німеччини допомагають учням шкіл - партнерів вивчати мову, культуру та спосіб життя однієї з найбільших і найрозвиненіших країн Євросоюзу - Німеччини, долучають до світових цінностей, учать робити міжнародну кар'єру, ставати громадянами європейської спільноти. Завдяки проекту учні шкіл-партнерів мають можливість використовувати в навчанні новітні технології, навчатися за посібниками європейського рівня.

 

Вивчати німецьку мову сьогодні означає вивчати іноземну мову з чітко визначеними перспективами: хто володіє німецькою, може не лише спілкуватися з 119 мільйонами людей, для яких німецька мова є рідною, але й здобути вищу освіту в Німеччині та врешті-решт зробити міжнародну кар'єру. Важливою сходинкою в цьому процесі є усвідомлення рівня своїх знань та умінь із німецької мови. У рамках проекту "Школи: партнери майбутнього" учні школи-ліцею №7 мають можливість безкоштовно складати іспити на отримання міжнародних сертифікатів із німецької мови. Школярі успішно складають іспити на отримання міжнародних сертифікатів загальноєвропейських рівнів А-1 та А-2, який приймають в них у стінах їхньої рідної школи представники Гете-Інституту. Іспити більш високого мовного рівня - В-1 та В-2 вони складають у Гете-Інституті в Києві. 

 

 

 

Протягом 11 років участі школи-ліцею №7 у проекті "Школи:партнери майбутнього" стипендії Гете-Інституту для поїздки на мовні курси в Німеччину отримали 56 учнів школи-ліцею. 

 

Про навчання на мовних курсах можна завжди почути лише схвальні відгуки :"Не всюди та не завжди можна знайти такі місця на планеті, де б так мирно та дружньо існували різні релігії, традиції та культури. Німеччина є дійсно гостинною країною, і ця країна допомагає іншим людям, іншим народам стати друзями"(Андрій Москалець, 2008 р.). Учениця 10-ЛК класу Цихунь Ангеліна сказала про своє перебування в місті Швебіш-Халь : "Це була маленька казка у великому місті або літні канікули під назвою "Щастя".

 

 

На мовних курсах учні мають можливість не тільки навчатися та складати іспити, а й гарно відпочивати. Тут вони знаходять багато справжніх друзів, із якими потім постійно спілкуються. І допомагає їм у цьому німецька мова. 

 

 

Останні новини закладу