Перші перемоги

З 5 по 9 вересня в Криму, з благословіння митрополита Сімферопольського і Кримського Лазаря, відбувся VI міжнародний телеконкурс учнів-знавців православної культури «Зерно Істини».

18 команд з Росії, Білорусі й України в цьому році приїхали на берег Чорного моря в будинок відпочинку « Вікинг» для того, щоб позмагатися у тому, хто ж є кращим знавцем і ерудитом православної культури.

Переможцем стала команда із Вінниці(капітан команди Гончарук Ігор 11Ю).

Вітаємо з перемогою!

Дата: 2013-09-17 15:30:47