Зустріч координаторів та асистентів проекту «Школи: партнери майбутнього» (PASCH)

З 21 по 23 лютого 2018 року в Гете-Інституті (м. Київ) відбулася щорічна зустріч координаторів та асистентів проекту «Школи: партнери майбутнього» (PASCH). У перший день зустрічі обговорювали результати заходів, проведених в українсько - німецький рік мов. Особливо цікаво розповідали учасники про шкільні проекти PASCH- ініціативи. Над цими проектами зазвичай працює декілька шкіл-партнерів. Цього разу координатор PASCH- ініціативи в школі-ліцеї Носик О.Г. та новий шкільний асистент Кривонос Анастасія (10-ЛЮклас) представили колегам звіт про роботу над проектом учнів закладу та PASCH- шкіл з м. Рівне та з м. Тернополя - «Deutsch lernen - Deutschland kennenlernen», який позитивно був оцінений колегами.

Як і в усі попередні роки, координаційна робота про підсумки минулого року та про плани на майбутній рік була пов‘язана з підвищенням професійної кваліфікації учасників. 22-23 лютого для координаторів проекту проведено семінар «Поведінка підлітків на уроках» з модератором пані Дороте Саломо ( ФРН) . Шкільні асистенти відвідали семінар на тему «Риторика та навчання презентацій» з педагогом Хайке Альсдорфф (ФРН).

Дата: 2018-03-14 23:10:02