"День Перемоги"

7 травня 2013,як і кожного року,в стінах нашого ліцею, у актовій залі лунало вічне «Ніхто не забутий». А це значить, що відбувся черговий концерт до Дня Перемоги.

На заході були присутні почесні гості - ветерани Великої Вітчизняної війни: Мельник Євгеній Клементійович та Твердохлібова Ольга Іванівна.

Як завжди, шалені оплески при зустрічі ветеранів, хвилина мовчання та страшні історії про ту найлютішу, найстрашнішу війну,що, як злощасна чума, забирала один за одним життя старих, молодих та дітей…

Дата: 2013-05-08 17:48:03