Іспити Гете-Інституту

Цього року ліцеїсти І-ІІ курсів у рамках договору про співпрацю закладу з Гете-Інститутом складали іспит «Fit in Deutsch 2" у Києві. Поїздка до столиці стала для них подією.
Для учнів усе було цікавим: і подорож разом із друзями, і осінній Київ, і нова будівля Гете-Інституту на березі Дніпра. Толерантні та привітні екзаменатори в центрі вивчення німецької мови, сподіваємось, не були розчаровані знаннями юних любителів іноземних мов. Учитель закладу Ладиняк Олександр Стефанович, який супроводжував групу, під час іспиту мав можливість поспілкуватися з іншими учителями шкіл-партнерів та обговорити з ними важливі моменти роботи над проектом «Школи: партнери майбутнього».

Дата: 2020-11-19 21:11:48