Під час відвідування закладу необхідно дотримуватися основних правил санітарно-епідеміологічного захисту (наявність маски/респіратора, рукавички, зберігати дистанцію)


Рекомендації щодо організації роботи закладів загальної середньої освіти у 2020/2021

Розділи сайту
Архів новин
Новини
Театральний воркшоп

Під керівництвом берлінського педагога з театральної майстерності Анне Цюльке в Гете-Інституті 19-21.03.2019 р в м.Києві відбувся театральний воркшоп «Типова Європа», у якому взяли участь 22 учасники з українських шкіл-партнерів. «Якими ми уявляємо європейців та якими бачать вони нас?» - на ці питання спробували відповісти юні учасники воркшопу. Серед них була й учениця нашого закладу Маліновська Дар'я (9-Л). Усі юні актори мають високий рівень знань із німецької мови. Вони працювали спочатку в проектних групах та грали в сценках. На третій день воркшопу учні разом із педагогом представили свою роботу. Усе, що вони робили протягом двох днів у групах , як мозаїка, склалось у цілісну картину . 
Учні шкіл - партнерів були дуже задоволені своєю участю в триденному семінарі: вони мали змогу не тільки покращити свої знання з німецької мови, але й знайти багато нових друзів.
 
 
 
 

Дата: 2019-04-01 22:03:55