Методичний інструментарій учителів школи-ліцею

29.10.13р. в закладі відбулась науково-теоретична конференція «Я компетентний вчитель? Методичний інструментарій». Були розглянуті питання:
1. Компетентний учитель і вимоги часу  (Прокопчук А.Г.)
2. Проблематика компетентності вчителя (Негода С.П.)
3. Професійна компетентність учителя як необхідна умова ефективності процесу навчання. Компетентність учителя математики  (Гузарик Г.І.)
4. Компоненти професійної компетентності вчителя іноземної мови (Ладиняк О.С.)
5. Здоров'язбережувальні компетентності вчителя (Кравець І.С.)
6. Застосування інноваційних технологій навчання - важлива складова професійної компетентності вчителя (Бінцаровський С.В.)
7. Використання форм і методів роботи з питань формування компетентності вміння вчитися в учнів початкових класів (Ордатій З.В.)
8. Поради вчителю ( у рамках курсу «CISELT Proficient Британської ради»)
(Арсенюк В.П.)

30.10.13р. - відбулась педрада з таких питань:
І. Підвищення ефективності та якості сучасного уроку в умовах компетентністно зорієнтованого підходу до навчально-виховного процесу. Цілі. Задачі. Шляхи впровадження
1. Упровадження компетентністно зорієнтованого підходу в навчально-виховний процес (Прокопчук А.Г.)
2. Цілі та задачі компетентністно зорієнтованого підходу до навчально-виховного процесу ( Сташко Ю.В.)
3. Модель інноваційної школи як основа багатовекторного випереджаючого розвитку навчального закладу ( Мед І.Л.)
4. Шляхи формування творчої компетентності школярів. Модель сучасного випускника (Сороколіта І.М.)
5. Творча мережа обдарованої дитини (Негода С.П.)
6. Дотримання здоров'язбережувальних технологій в закладі. Звіт клубу «Медицина і краса» (Княгиницька О.Д.)
7. Урок очима учнів ( результати опитування) ( Стасюк Д.С.)
ІІ. Готовність закладу до впровадження Державного стандарту базової і повної загальної середньої освіти ( Очеретнюк Л.І.)

Дата: 2013-11-07 12:47:51