Участь у міському проекті "За межами рідної школи"

З 11 по 15 лютого 2013 року наш заклад брав участь у міському проекті учнівського врядування "За межами рідної школи".

Президент шкільного парламенту Стегняк Олександр на один тиждень став учнем школи-гімназії №6. В той самий час учні з трьох загальноосвітніх шкіл міста:Уманець Анастасія (ЗОШ №34)-президент учнівсього врядування, Машталер Оксана (ЗОШ №12)-президент учнівського врядування та Лукашенко Марія (ЗОШ №1)-редактор шкільної газети, стали ліцеїстами.

Протягом тижня наші парламентарі знайомили президентів інших шкіл з системою роботи учнівського врядування школи-ліцею.

В рамках проекту були проведені майстер-класи для учнів молодшої школи, засідання, круглі столи та тренінги, випущено 2 номери щотижневої газети "Голос парламенту".

Дата: 2013-02-16 17:47:14