У рамках проекту Гете-інституту

З 08.10-11.10.2013р. відбулась чергова зустріч директорів PASCH шкіл партнерів Гете-інституту. Учасників зустрічі гостинно приймали в класичній гімназії міста Тернополя та «Лінгвістичної гімназії ім. Т.Г.Шевченка» в Ужгороді.
Перед деректорами шкіл - партнерів виступав з презентацією «Актуальний стан проекту PASCH в Україні» керівник проекту Вайкко Фраунштайн .
Була проаналізована робота багатьох напрямків проекту:
PASCH-школи як «маяки», програма «Міст до вищої освіти», Літня академія MINT, ознайомлювальні тури разом із BayBIDS, "Німеччина у валізі», проект «Шкільна газета» та ін.
Представники шкіл-партнерів зазначили,що відбулися позитивні зрушення у навчальних закладах після вступу до мережі PASCH.
На зустрічі обговорювалося питання з підготовки документів до підписання Угод про партнерство шкіл на наступний період.
На зустрічі наш заклад представляла заступник директора з науково-методичної роботи Г.О. Романова .

Дата: 2013-10-18 22:10:33