НКП

11.04.2019р. в нашому закладі відбулася XVIІІ Міжнародна наукова конференція студентської та учнівської молоді «Молодь - рушійна сила сталого розвитку - 2». Для участі в конкурсі наукових, дослідницьких робіт та їх презентації надійшли роботи з прогімназії м.Каунас республіка Литва, роботи студентів провідних вузів міста, учнів з різних міст України та школи-ліцей №7. Для оцінювання робіт та їх презентацій працювало вельми шановне журі до складу якого увійшли науковці ВНТУ, ВНМУ ім.М.І.Пирогова, ДонНУ ім.В.Стуса, ВТЕІ КНТЕУ, методисти ММК департаменту ВМР. Очолив роботу журі директор закладу Сухомовський О.Г. З привітальним словом до учасників конференції звернулися іноземні гості з Австрії, Італії, Німеччини.

Дата: 2019-04-12 23:31:21