Тиждень права в НАШ-ому ліцеї

З 04.12. по 10.12. 2017 року на базі навчального закладу проведено Всеукраїнський тиждень правознавства. Відбулась зустріч з представником Експертної юридичної служби м. Києва Володимиром Кащуком, який нагородив ученицю 10 - ЛЮ класу Середу Олену за зайняте І місце в м. Вінниця за перемогу у Всеукраїнському правовому диктанті.

А завершився тиждень 10.12.2017 р., участю ліцеїстів юридичного відділення закладу в ІV правовому турнірі з правознавства «Я маю право, я зобов'язаний», який проводився на базі ДОНУ ім. В. Стуса. Команда в складі: Семенчук Анастасії, Середи Олени, Лося Антона, Рум᾿янцевої Марини, Лебедкіної Даші, Таран Марії, Нікітіч Анни та Рзаєва Назара посіли почесне І місце та отримали дипломи І ступеня. Керівник команди Биць М.М.

Дата: 2018-03-14 23:35:18