З 1 липня прийом і видача документів для зарахування чи відрахування учнів проводиться щосереди з 10.00 до 12.00 та з 14.00 до 16.00.
Для отримання документів необхідно розрахуватися з шкільною бібліотекою (години роботи: з 10.00 до 12.00 щосереди).

Під час відвідування закладу необхідно дотримуватися основних правил санітарно-епідеміологічного захисту (наявність маски/респіратора, рукавички, зберігати дистанцію)


Рекомендації щодо організації роботи закладів загальної середньої освіти у 2020/2021

ВСТУП ЗА ОСОБЛИВИХ УМОВ

Поради психолога
Розділи сайту
Архів новин
Новини
«Казкові світи» братів Грімм

Більше як 200 років тому на світ з’явилася всесвітньовідома збірка казок братів Грімм. Цю подію Гете-Інститут відзначає виставкою «Казкові світи». Учні нашої школи Горобчук Марія (6-Б), Зарічанська Каріна (6-Б), Кармазін Михайло (6-Б), Лагода Катерина (6-А) та Сухомовська Маргарита (5-А) були запрошені на відкриття виставки в Києві 15 жовтня 2014 року.

Виставка у формі казки-шоу складалася з семи станцій по мотивах казок братів Грімм. Експонати виставки були направлені не лише на зорові рецептори, а й на слухові та тактильні. Можна було переглянути відео-фрагменти казок, прослухати їх, або перевтілитися в одного з персонажів. Була також станція присвячена магічним здібностям казкових героїв та сучасній магії, де учні мали змогу побути фокусниками-магами.

Але кульмінацією заходу стала одна із трьох сестер Грімм – Катаріна Ріттер, професійна казкарка, яка не читає всі двісті казок братів Грімм, а майстерно декламує їх напам’ять. Поєднання неперевершеної міміки, жестів та переливів інтонації допомогли нам поринути в атмосферу казок, які ми прослухали у виконанні пані Ріттер. Додому ми повернулися втомленими, але задоволеними і тепер із ще більшим завзяттям будемо вивчати німецьку мову, аби прочитати всі двісті казок братів Грімм в оригіналі!


Дата: 2014-10-30 07:32:36