Відповідно до рішення педагогічної ради від 12.03.2021р. № 19 освітній процес відновлюється з 16.03.2021р. з використанням дистанційних технологій.

Початкова школа здійснює освітній процес з використанням платформ Zoom, Meet.

5—7 класи та ліцей здійснюють освітній процес на платформі «Моя школа».

Прийом відвідувачів адміністрацією закладу та прийом і видача документів секретаріатом здійснюється за попереднім електронним записом https://forms.gle/BSq2kkENxPTBPvBa8

Понеділок 9.00 – 13.00
Середа 13.00 – 16.00


Рекомендації щодо організації роботи закладів загальної середньої освіти у 2020/2021

Розділи сайту
Архів новин
Новини
«Казкові світи» братів Грімм

Більше як 200 років тому на світ з’явилася всесвітньовідома збірка казок братів Грімм. Цю подію Гете-Інститут відзначає виставкою «Казкові світи». Учні нашої школи Горобчук Марія (6-Б), Зарічанська Каріна (6-Б), Кармазін Михайло (6-Б), Лагода Катерина (6-А) та Сухомовська Маргарита (5-А) були запрошені на відкриття виставки в Києві 15 жовтня 2014 року.

Виставка у формі казки-шоу складалася з семи станцій по мотивах казок братів Грімм. Експонати виставки були направлені не лише на зорові рецептори, а й на слухові та тактильні. Можна було переглянути відео-фрагменти казок, прослухати їх, або перевтілитися в одного з персонажів. Була також станція присвячена магічним здібностям казкових героїв та сучасній магії, де учні мали змогу побути фокусниками-магами.

Але кульмінацією заходу стала одна із трьох сестер Грімм – Катаріна Ріттер, професійна казкарка, яка не читає всі двісті казок братів Грімм, а майстерно декламує їх напам’ять. Поєднання неперевершеної міміки, жестів та переливів інтонації допомогли нам поринути в атмосферу казок, які ми прослухали у виконанні пані Ріттер. Додому ми повернулися втомленими, але задоволеними і тепер із ще більшим завзяттям будемо вивчати німецьку мову, аби прочитати всі двісті казок братів Грімм в оригіналі!


Дата: 2014-10-30 07:32:36