Профільність навчання

Медичний профіль

Випускники наступних років успішно навчаються у ВНМУ та медичному коледжі. Прийде час і вони стануть досвідченими лікарями і будуть служити своїй тернистій і старій, як світ лікувальній справі. Будуть служити по честі і совісті, так як велить клятва Гіппократа.

Засновано у 1992 році

• біологія
  • хімія

• біологія
  • хімія
  • Спецкурс

• медична підготовка
  • Професійна підготовка

• молодша медична сестра

Економічний профіль

Засновано у 1992 році

Ліцеїсти – економісти, глибоко засвоївши основи наук, розвивають свої індивідуальні задатки і здібності для подальшого формування загальнокультурної, профільної та професіональної компетентності.

• математика
  • географія
  • основи економіки

• математика
  • географія
  • основи економіки

Юридичний профіль

Засновано у 1993 році

Основними структурними компонентами навчальної діяльності ліцеїстів юридичного профілю виступають потреби, мотиви, навчальні задачі, дії й операції, а специфічною потребою і мотивами є теоретичне ставлення до дійсності.

• історія України
  • всевсітня історія
  • правознавство

• історія України
  • всевсітня історія
  • правознавство

Лінгвістичний профіль

Засновано у 2000 році

Лінгвісти ліцею навчилися самостійно розв’язувати нові незвичні завдання. Під керівництвом учителів-філологів учні видають газету “Дзеркало ліцею”,пишуть різноманітні сценарії, вміють мобілізувати свої інтелектуальні та творчі сили, вірити у свої можливості й успішно діяти – шукати аналоги для застосування їх у новій ситуації та комбінувати їх.

• німецька мова
  • французька мова

• літературознавство

Комп’ютерний дизайн та технології

Засновано у 2006 році

Володіючи навиками самостійної роботи з графічними редакторами, випускник може орієнтуватися на професії, що пов’язані зі створенням графічних хображень, анімації, моделювання. Наприклад. дизайнер. архітектор, модельєр, дизайнер інтер’єру.

• комп’ютерний дизайн
  • художня культура