ОРГАНІЗАЦІЯ ОСВІТНЬОГО ПРОЦЕСУ В ЗАКЛАДІ
В ПЕРІОД З 08 ДО 25 СІЧНЯ 2021 РОКУ

Відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 09.12.2020 р. № 1236 «Про встановлення карантину та запровадження обмежувальних протиепідемічних заходів з метою запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2» та наказу Департаменту освіти Вінницької міської ради від 04.01.2021 р. № 11 «Про організацію освітнього процесу в закладах освіти всіх типів та форм власності в період з 08.01. до 25.01.2021 р.» у закладі організовано освітній процес з використанням технологій дистанційного навчання:

• з 11.01. по 25.01.2021 р. в 2 – 7 класах та І – ІV курсах ліцею та для учнів, що навчаються на індивідуальному навчанні;

• з 18.01. по 25.01.2021 р. в 1-х класах.

ДЛЯ УЧНІВ 1-Х КЛАСІВ ПОДОВЖЕНО ЗИМОВІ КАНІКУЛИ ДО
15.01.2021 року.

Графік чергування адміністрації закладу:

понеділок – Ланова І.М., Янкавець О.О. – 11.01, 18.01, 25.01.;
вівторок – Логінова Н.А., Левкович Л.О. – 12.01.,19.01.;
середа – Биць М.М., Севастьянова Л.Ф. – 13.01., 20.01.;
четвер – Биць М.М., Севастьянова Л.Ф. – 14.01., 21.01.;
п’ятниця – Янкавець О.О., Заступ Н.А. – 15.01.,16.01., 22.01.
Т.в.о. директора закладу Романова Г.О. – щоденно з 9.00 до 15.00

Секретаріат закладу працює щоденно з 09.00 до 16.00. Робота з громадянами проводиться що середи з 9.30 до 13.30 та з 14.00 до 16.00 за попереднім записом на сайті школи.

ОСВІТНІЙ ПРОЦЕС В ЗАКЛАДІ ДЛЯ 5-7 КЛАСІВ ТА ЛІЦЕЇСТІВ
ОРГАНІЗОВАНО НА ПЛАТФОРМІ «МОЯ ШКОЛА»

✔ Розклад уроків за паралелями класів в період обмежувальних протиепідемічних заходів з 08.01. по 25.01.2021 р. скориговано. Не менше 30 відсотків навчального часу, передбаченого освітньою програмою закладу, організовується в синхронному режимі на платформі «Моя школа» (решта - в асинхронному режимі).
✔ Для учнів початкових класів дистанційне навчання проводиться відповідно до розкладу школи І ступеня через платформи Zoom, Meet.
✔ Заборонено проведення масових заходів у закладі в період обмежувальних протиепідемічних заходів з 08.01. по 25.01.2021 р.
✔ Дозволено відвідування закладу тільки в екстрених випадках за попереднім електронним записом на сайті школи.

Профільність навчання

Медичний профіль

Випускники наступних років успішно навчаються у ВНМУ та медичному коледжі. Прийде час і вони стануть досвідченими лікарями і будуть служити своїй тернистій і старій, як світ лікувальній справі. Будуть служити по честі і совісті, так як велить клятва Гіппократа.

Засновано у 1992 році

• біологія
  • хімія

• біологія
  • хімія
  • Спецкурс

• медична підготовка
  • Професійна підготовка

• молодша медична сестра

Економічний профіль

Засновано у 1992 році

Ліцеїсти – економісти, глибоко засвоївши основи наук, розвивають свої індивідуальні задатки і здібності для подальшого формування загальнокультурної, профільної та професіональної компетентності.

• математика
  • географія
  • основи економіки

• математика
  • географія
  • основи економіки

Юридичний профіль

Засновано у 1993 році

Основними структурними компонентами навчальної діяльності ліцеїстів юридичного профілю виступають потреби, мотиви, навчальні задачі, дії й операції, а специфічною потребою і мотивами є теоретичне ставлення до дійсності.

• історія України
  • всевсітня історія
  • правознавство

• історія України
  • всевсітня історія
  • правознавство

Лінгвістичний профіль

Засновано у 2000 році

Лінгвісти ліцею навчилися самостійно розв’язувати нові незвичні завдання. Під керівництвом учителів-філологів учні видають газету “Дзеркало ліцею”,пишуть різноманітні сценарії, вміють мобілізувати свої інтелектуальні та творчі сили, вірити у свої можливості й успішно діяти – шукати аналоги для застосування їх у новій ситуації та комбінувати їх.

• німецька мова
  • французька мова

• літературознавство

Комп’ютерний дизайн та технології

Засновано у 2006 році

Володіючи навиками самостійної роботи з графічними редакторами, випускник може орієнтуватися на професії, що пов’язані зі створенням графічних хображень, анімації, моделювання. Наприклад. дизайнер. архітектор, модельєр, дизайнер інтер’єру.

• комп’ютерний дизайн
  • художня культура