Зустріч координаторів PASCH

З 3 по 5лютого 2016р.у Гете-Інституті (м. Київ) відбулася щорічна зустріч координаторів та асистентів проекту «Школи: партнери майбутнього»(PASCH). Шкільні координатори та асистенти розповідали про найцікавіші події минулого року в їхніх закладах та презентували на виставці «Ярмарок проектів» свої шкільні проекти. Координатор PASCH – ініціативи в нашому закладі Носик О.Г. та новий шкільний асистент проекту Гліб Араго (9-Л) представили колегам створений учителями німецької мови та учнями ліцею німецькомовний блог та методичний посібник з підсумками багаторічної роботи школи в міжнародних проектах. Як і в минулому році координаційна робота про підсумки минулого року та про плани на майбутній рік була пов’язана з підвищенням професійної кваліфікації учасників. У цьому році розглядалася тема про роботу учнів у якості волонтерів та медіаторів. Модераторами семінару були досвідчені методисти Інге Хайнбергер-Віктора та Крістоф Вайнбольд (м. Лінц, Австрія).

Дата: 2016-02-13 10:24:09