з 11.05.2021р. відновлюється освітній процес в закладі для 5-7 класів та I-IV курсів ліцею.

Здобувачі освіти відвідують заклад на 100%

НКП

27.04.2017р. в нашому закладі відбулася XVI Міжнародна наукова конференція студентської та учнівської молоді «Моя країна у світовому просторі». Для участі в конкурсі наукових, дослідницьких робіт та їх презентації надійшли роботи з прогімназії м.Каунас республіка Литва, роботи студентів провідних вузів міста та учнів школи-ліцей №7. Для оцінювання робіт та їх презентацій працювало вельми шановне журі до складу якого увійшли науковці ВНМУ ім.М.І.Пирогова, ДонНУ ім.В.Стуса, ВТЕІ КНТЕУ, ВДПУ ім. М.Коцюбинського, КВНЗ ВАНО, методисти ММК департаменту ВМР. Очолив роботу журі директор закладу Сухомовський О.Г.. З привітальним словом конференцію відкрила директор департаменту освіти ВМР Яценко О.В..

Дата: 2017-05-01 17:32:29