Життя без щоденників та оцінок

У рамках молодіжного курсу Гете-Інституту в м. Швебіш Халь (ФРН) учителям , які прибули разом з учнями в Німеччину, була запропонована програма ознайомлення з роботою німецьких шкіл. Учитель німецької мови нашого закладу Носик Ольга Григорівна, яка супроводжувала українських школярів шкіл-партнерів , мала можливість познайомитись з роботою педагогічного колективу гімназії міста Швебіш Халь (Gymnasium bei St. Michael). Дуже цікавими були не тільки уроки вчителів гімназії, але й позакласні заходи: вистави за творами Шекспіра, дискусії («Чи потребують локальні кризи глобальних рішень», «Сполучені Штати Європи?») та ін. Учні гімназії жваво цікавились останніми подіями в Україні та життям нашої молоді . Нашим учням , мабуть, було б теж цікаво дізнатись про життя німецьких школярів цієї гімназії, наприклад, про те, що вони не отримують оцінок на уроках та не мають щоденників (їх оцінюють під час контрольної роботи в кінці семестру), проте на уроках підтримується ідеальна дисципліна. Учні не носять шкільної форми, а вдягаються дуже просто. У школі є прекрасна медіотека, але там досить мало дітей тощо.

Дата: 2015-09-25 12:09:06