Відкриття року німецької мови в ліцеї

2017 рік оголошено роком німецької мови в Україні та української мови в Німеччині. Святково розпочався рік німецької мови 6 жовтня в школі-ліцеї №7. На захід завітали учні шкіл-партнерів із Тернополя та Рівного. Це був спільний проект трьох шкіл-учасниць ініціативи «Школи: партнери майбутнього» та Гете-Інституту.
Три команди змагалися на краще знання історії, географії, економіки, науки та культури Німеччини. Під час гри працювало журі в складі кандидата філологічних наук, доцента, керівника проекту Гете-Інституту Наталії Вишиваної, директора школи-ліцею №7 О.Г. Сухомовського, учителів німецької мови з м.Рівного Тетяни Попової та м.Тернополя Світлани Остапенко, учителя географії школи-ліцею№7 м. Вінниці Лариси Батюк. Перемогла дружба!!!!!
На фестиваль завітав випускник ліцею Андрій Козак, який вже три роки навчається в Німеччинні.

Дата: 2017-10-09 15:09:34