Країна винахідників

В містах Харкові, Запоріжжі, Києві та Вінниці проходить виставка Гете-Інституту «Німеччина - країна винахідників». На виставці представлено всесвітньо відомі німецькі винаходи з інформатики, медицини, оптики та ін. В нашому місті виставка відкрилась 26 -го листопада. На заході були присутні : директор департаменту ВМР Яценко О.В., керівники педагогічного університету ім. М.М. Коцюбинського, директори вінницьких шкіл, вчителі німецької мови, студенти та старшокласники . Виставку відкрила заступник директора Гете-Інституту у Києві пані С. Бекер. Школу - ліцей 7 представляли директор закладу Сухомовський О.Г., затупник директора закладу Романова О.Г., учитель німецької мови Носик О.Г. та ліцеїсти І,ІІ,ІІІ, ІV курсів.

Керівники навчальних закладів та вчителі німецької мови обговорювали з німецькими колегами перспективи вивчення німецької мови у нашому місті. Студенти та школярі мали можливість виконати цікавий веб-квест та отримати оригінальні призи.

Дата: 2018-11-29 23:35:50