Ліцеїсти влаштували «англійський» новорічний флешмоб

18 січня 2013 року учні школи-ліцею №7 вітали перехожих із новорічними святами англійською мовою. Старшокласники-ліцеїсти стали посланцями англійського Діда Мороза Father Cristmass, який, за міським планом свят, вітав Вінницю саме в той день.

Ліцеїсти довго готувалися, підключилися до проведення флешмобу і представники шкільного парламенту.

Кілька десятків юних вінничан у червоних новорічних шапочках, крик, галас, гамір, веселий настрій і новорічні посмішки, – все це побачили вінничани під час флешмобу на майдані Незалежності.

Пісні англійською мовою та новорічні танці не давали змерзнути учасникам, дарували новорічний настрій, не зважаючи на зовсім не зимову погоду.

Дата: 2013-01-20 16:14:37