Шкільні будні

• Учениця ІІ курсу економічного відділення Чижик Марія взяла участь в ІІ міському фестивалі української патріотичної пісні імені Героя України Максима Шимка.

• Лінійку - реквієм ,,Пам'ятаємо подвиг героїв Небесної сотні‘‘,«Тиху» акцію пам‘яті Героїв Небесної Сотні та флешмоб «Пам‘ять» проведено в закладі 20 лютого.

• Театр моди «Шарм» взяв участь у Всеукраїнському фестивалі-конкурсі дитячої моди «Феєрія моди 2020». Колекція «Квітуча Україна» - диплом ІІІ ступеня.
Колекція «Крила щасливого дитинства» - диплом ІІІ ступеня.
Соло-мода «Пташка надії» - диплом ІІ ступеня. Дійство відбувалося 21 лютого. Висловлюємо подяку керівникам зразкового театру моди Ірині Лук'яновій та Оксані Костишиній!

• 21 лютого в ліцеї відзначали Міжнародний день рідної мови.

• 25 лютого відбулися: реалізація цільового проекту учнівського врядування «Лідер 2020» та «Презентація 5 класів». Учні 7 класів презентували лідера класу, а вони в свою чергу показували свої лідерські якості, вміння керувати колективом, організувати командну роботу.
А п'яті класи презентували свої колективи. На чолі з класними керівниками продемонстрували свої таланти, командну роботу.
В складі журі, що оцінювали обидва цільових проекти працювали президенти учнівських врядувань шкіл міста в рамках міського проекту «За межами рідної школи», а саме: Лисак Юлія ЗШ№ 4, Крижанівська Анна ЗШ №16, Чайковський Ілля ЗШ №22 та Долишнюк Ангеліна ЗШ № 29.

Дата: 2020-02-27 03:06:44