ВІТАЄМО переможців конкурсу Гете-Інституту!!!

Цього року учні школи-ліцею №7 вибороли найбільшу кількість стипендій серед усіх шкіл-партнерів Гете-Інституту. Шістнадцять наших учнів працювали над проектом «Мій німецькомовний брат/моя німецькомовна сестра», описуючи досвід наших випускників у вивчені німецької мови. Було створено змістовні, цікаві, яскраві та оригінальні проекти. За активну участь школа-ліцей №7 отримала вдвічі більше стипендій – шість наших учнів матимуть змогу цього літа покращувати свої знання з німецької мови та країнознавства на тритижневих курсах у мовних таборах Німеччини.

Ми вітаємо

Мельничука Владислава (9 - Е)

Черевко Анастасію (8 – М)

Кревську Ірину ( 9 –Л)

Безвенюк Вікторію (9 – Е)

Лівандовську Катерину (9-Е)

Бородіна Валерія ( 9 – Л)

з перемогою та бажаємо яскравих вражень, нових знань і гарного відпочинку! А нашим випускникам ми вдячні за співпрацю, за те, що знайшли час і можливість поспілкуватися та поділитися власним досвідом!

Дата: 2016-03-22 14:06:28